Viegli lasīt

Par mums

Trauksmes cēlējs

Pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” nodrošina ikvienam Centrā nodarbinātajam iespēju informēt par kādu iespējamu, sabiedrības būtiskas intereses skarošu pārkāpumu Centra darbībā, lai to laikus novērstu, pirms apdraudēta Centra un Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības reputācija, Centram un/ vai pašvaldībai radušies zaudējumi vai tiek iesaistītas kompetentās valsts institūcijas.

Darbinieks ceļ trauksmi, iesniedzot trauksmes cēlēja ziņojumu saskaņā ar  Trauksmes celšanas kārtību Jūrmalas valstspilsētas pašvaldībā. 

Darbinieks iesniedz trauksmes cēlēja ziņojumu Jūrmalas valstspilsētas administrācijas Administratīvi juridiskās pārvaldes Kancelejā (turpmāk – Kanceleja) vai Centra lietvedim.

Centra lietvedis  nodrošina ziņojuma nodošanu Kancelejā vienas darba dienas laikā no tā saņemšanas dienas. Ziņojums netiek reģistrēts iekšējā lietvedības sistēmā, ja tas tiek apzīmēts kā “trauksmes cēlēja ziņojums”. Centra lietvedis nodrošina Trauksmes celšanas likumā noteiktos pasākumus trauksmes cēlēja aizsardzībai.


Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir izstrādājis jaunu tiešsaistes ziņošanas platformu un tās mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”, piedāvājot iedzīvotājiem drošu un ērtu ziņošanas kanālu, kas nodrošina anonimitāti un saziņas iespējas ar Biroja amatpersonām.

https://www.knab.gov.lv/lv/zinosanas-platforma-zino-knab.

 


Informācija sadaļā atjaunota 10.10.2023.

Sazinies ar mums