Viegli lasīt

Aktualitātes

A korpusa atklāšana

Trešdien, 14. februārī, tika atklāts Jūrmalas pašvaldības SIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” atjaunotais A korpuss Dzirnavu ielā 36/38.

Atjaunotā korpusa atklāšanā piedalījās Jūrmalas domes priekšsēdētāja Rita Sproģe, priekšsēdētāja vietnieks Jānis Lediņš, Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas priekšsēdētāja Dace Riņķe, SIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” valdes priekšsēdētājs Gundars Prolis un valdes locekle Ligita Maziņa, kā arī būvprojekta izstrādātāji un būvuzņēmuma pārstāvji.

Atjaunotajā A korpusā paredzētas telpas 50 klientiem, kas saņem īslaicīgo sociālās un veselības aprūpes pakalpojumu un ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu.

Atjaunota aprūpes centra ēkas fasāde, pārbūvētas klientu dzīvojamās istabas, izveidotas sadzīves telpas, sanitārie mezgli, ergonomiskas darba un atpūtas telpas centra darbiniekiem. Iegādātas jaunas mēbeles un telpu aprīkojums kvalitatīvu veselības un sociālās aprūpes, un rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanai.

Ēkai pilnībā no jauna uzbūvēts ceturtais stāvs un abpusējais lifts, kas nodrošina vides pieejamību abiem ēkas spārniem. Renovācijas procesā izbūvēta jauna ventilācijas un kondicionēšanas sistēma, lietus notekūdeņu un kanalizācijas sistēma, ugunsdrošības sistēma, nomainīta apkures sistēma, nomainīti logi. Uzstādīta signalizācijas, kā arī personāla izsaukuma iekšējo sakaru sistēma.

Būvdarbi tika uzsākti 2022. gada janvārī; pēc SIA “Arhis Arhitekti” izstrādātā būvprojekta tos veica SIA “Marels būve”.

“Mūsu mērķis ir centralizēt un uzlabot sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu saviem iedzīvotājiem: modernizēt infrastruktūru, izveidot ērtu un patīkamu vidi pakalpojuma saņēmējiem, uzlabot darba vidi personālam,” uzsver aprūpes centra valdes loceklis Gundars Prolis.

Centra ilgtermiņa attīstības stratēģija paredz skaista un moderna sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanas centra izveidi Slokā, pakāpeniski atjaunojot ēkas un telpas. Šogad tiks sākta arī aprūpes centra B korpusa renovācija. Šajā ēkā būs vieta 48 klientiem, kas saņem īslaicīgo sociālās un veselības aprūpes pakalpojumu un ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu. Būvdarbus B korpusā plānots pabeigt 2025. gada sākumā.