Viegli lasīt

Klientiem

Vides pieejamība

Atbalsts personām ar funkcionāliem traucējumiem veselības un sociālās aprūpes pakalpojumu saņemšanai.

Veselības un sociālās aprūpes pakalpojumu vides pieejamība nodrošināta visās PSIA „Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka” struktūrvienībās:

  • Klienta pavadonis riteņkrēslu var saņemt katru dienu no plkst. 8:00 līdz 19:00 pret personas apliecinošo dokumentu.
  • Riteņkrēsla saņemšanai lūdzam vērsties Reģistratūrā (uzņemšanā), kas atrodas B korpusa 1. stāvā pie ieejas/izejas durvīm;
  • Ja riteņkrēsls nepieciešams iekļūšanai centra teritorijā, lūgums zvanīt tel.67732623.
  • Ja klients atrodas nodaļā, tad ar jautājumu pēc viņam nepieciešamās pārvietošanās palīdzības var vērsties pie nodaļas personāla.

PSIA „Veselības un sociālās aprūpes centrs – Sloka”, Dzirnavu ielā 36/38, Jūrmalā ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem, tādejādi nodrošinot atbilstību Ministru kabineta 2009.gada 20.janvāra noteikumos Nr.60 „Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām” minētajām prasībām.

  • ir nodrošināta patstāvīga iekļūšana ārstniecības iestādē;
  • ir nodrošināta patstāvīga pārvietošanās iespēja ārstniecības iestādes stāva ietvaros;
  • ir nodrošināta patstāvīga pārvietošanās iespēja uz attiecīgo stāvu,
  • personām ar redzes vai dzirdes traucējumiem ir nodrošināta iespēja saņemt skaņas vai vizuālo informāciju;
  • ir pieejama tualetes telpa.

Klientiem ir iespēja brīvi pārvietoties pa Centra teritoriju gan iekļūt, gan izkļūt no ēkām, tajās izvietotajām nodaļām un teritorijas – pieejams lifts visos vairākstāvu korpusos, pie ieejas durvīm ir ierīkotas uzbrauktuves. Telpas ir aprīkotas ar speciālām palīgierīcēm (rokturi, stieņi, sienu margas, pacēlāji). Teritorijā ir izveidoti pastaigu celiņi (asfaltēti un bruģēti), novietoti soliņi atpūtai un riteņkrēsliem. Teritorijā ir nojumes, kuras ir piemērotas iekļūšanai un izkļūšanai personām ar riteņkrēsliem.

Apraksts un vizuālā informācija par prasības nodrošinājumu, norādot iespējas pārvietoties pa institūcijas teritoriju, iekļūt institūcijā, kā arī pārvietoties pa ēkām ir izvietotas visā Centra teritorijā.

 

 

Informācija sadaļā atjaunota 14.12.2023.

Sazinies ar mums